Nasi Eksperci

FIZJOTERAPIA I SOCIAL MEDIA

PATRYK SOBOTKA
Projekt Masaż

„Możesz na mnie liczyć w kwestiach diagnostyki i manualnego leczenia. Jako przedsiębiorca pokaże Ci jak możesz promować i sprzedawać swoje usługi w social mediach.”

FIZJOTERAPIA I DIETETYKA

DR MACIEJ DUCZYŃSKI
Projekt Masaż

Zawodowo zajmuję się terapią manualną, diagnostyką kliniczną i żywieniem. Fascynuje mnie też wpływ emocji na nasze życie. Pomogę Ci odnaleźć się w holistycznej, zintegrowanej terapii.”

FIZJOTERAPIA

MARCIN ZARZEMBŁOWSKI
NeuroSana

Opowiem Ci o pracy strukturalnej z tkankami miękkimi i bliznami Twoich pacjentów. Podzielę się swoja drogą terapeuty od czasu studiów do tu i teraz.”

FIZJOTERAPIA I WORK-FLOW

GRZEGORZ MASTALERZ
Projekt Masaż

„Jestem tutaj, by odpowiedzieć na Twoje pytania związane z fizjoterapią, ale też pomóc Ci odnaleźć się w Neuro Klubie.”

TRENING MEDYCZNY

MAREK KUŚ
MoveTherapy

„Powiem Ci czym jest ruch dla Ciała z perspektywy neurologii, Mam nadzieję, że dzięki mnie dowiesz się dlaczego trening Twój lub twoich pacjentów mógł przynosić niezamierzony efekt.”

VIDEO MARKETING

KRZYSZTOF OCHMAN
KrzyszTOFU

„Obecnie budowanie swojej marki to podstawa dotarcia do klientów oraz pacjentów. Pokażę Ci jak robić to świadomie i w taki sposób, abyś mógł zacząć od zaraz.”

DOKUMENTACJA MEDYCZNA

PAULA KORZĘPA
FizjoRejestracja

Podpowiem Ci jak odnaleźć się w zawiłych tematach dotyczących prowadzenia elektronicznych kart pacjenta. Powiem Ci co wymaga na Tobie prawo medyczne”

KSIĘGOWOŚĆ

SYLWIA DZIK
Biuro Rachunkowe Evidens

W NeuroKlubie przybliżę i rozjaśnię Ci tematykę związaną z zakładaniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej pod kątem podatkowym i księgowym.”